Producenci
Brocade - 10GBASE_SR, SFP+ optic (LC) (XBR-000180) Brocade - 10GBASE_SR, SFP+ optic (LC) (XBR-000180)
Producent: Brocade
Cena: 2 342,00 zł (netto: 1 904,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 16 FC / 6 GbE port 16 x 8GB SW (BR-7800F-0001) Brocade - 16 FC / 6 GbE port 16 x 8GB SW (BR-7800F-0001)
Producent: Brocade
Cena: 11 710,00 zł (netto: 9 520,33 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 16/24p, FF, 8GB SW gbics (BR-340-0008) Brocade - 16/24p, FF, 8GB SW gbics (BR-340-0008)
Producent: Brocade
Cena: 7 768,00 zł (netto: 6 315,45 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 24/24p, FF, 8GB SW gbics (BR-360-0008) Brocade - 24/24p, FF, 8GB SW gbics (BR-360-0008)
Producent: Brocade
Cena: 10 929,00 zł (netto: 8 885,37 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 24/40p, 8GB SW gbics (BR-5120-0008) Brocade - 24/40p, 8GB SW gbics (BR-5120-0008)
Producent: Brocade
Cena: 11 710,00 zł (netto: 9 520,33 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 25 meter LC/LC, FC kabel (FC-25M-LC/LC) Brocade - 25 meter LC/LC, FC kabel (FC-25M-LC/LC)
Producent: Brocade
Cena: 1 041,00 zł (netto: 846,34 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 40/40p, 8GB SW gbics (BR-5140-0008) Brocade - 40/40p, 8GB SW gbics (BR-5140-0008)
Producent: Brocade
Cena: 11 710,00 zł (netto: 9 520,33 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 48/80p, 8GB SW gbics (BR-5320-0008) Brocade - 48/80p, 8GB SW gbics (BR-5320-0008)
Producent: Brocade
Cena: 15 614,00 zł (netto: 12 694,31 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 4Gb Longwave 4km SFP (57-1000014-01) Brocade - 4Gb Longwave 4km SFP (57-1000014-01)
Producent: Brocade
Cena: 104,00 zł (netto: 84,55 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 4Gb SWL SFP Gbic (FTLF8524P2BNV) Brocade - 4Gb SWL SFP Gbic (FTLF8524P2BNV)
Producent: Brocade
Cena: 281,00 zł (netto: 228,46 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - 850mm 4gb SW SFP (AFBR-57R5AEZ-BR) Brocade - 850mm 4gb SW SFP (AFBR-57R5AEZ-BR)
Producent: Brocade
Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - BR_48000 32 port blade card (XBR-48000-0102) Brocade - BR_48000 32 port blade card (XBR-48000-0102)
Producent: Brocade
Cena: 520,00 zł (netto: 422,76 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - BR_48000 48 port blade card (XBR-48000-0148) Brocade - BR_48000 48 port blade card (XBR-48000-0148)
Producent: Brocade
Cena: 520,00 zł (netto: 422,76 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - BR-48000 Control Procesor CP4 (XBR-48000-0103) Brocade - BR-48000 Control Procesor CP4 (XBR-48000-0103)
Producent: Brocade
Cena: 520,00 zł (netto: 422,76 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - IBM System Networking SAN24B-5 (2498-F24) Brocade - IBM System Networking SAN24B-5 (2498-F24)
Producent: Brocade
Cena: 0,00 zł (netto: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - IBM System Storage SAN48B-5 (2498-F48) Brocade - IBM System Storage SAN48B-5 (2498-F48)
Producent: Brocade
Cena: 0,00 zł (netto: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - Rack kit (XBR-000070) Brocade - Rack kit (XBR-000070)
Producent: Brocade
Cena: 1 366,00 zł (netto: 1 110,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade - SAN80B_4 (2498-B80) Brocade - SAN80B_4 (2498-B80)
Producent: Brocade
Cena: 0,00 zł (netto: 0,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl