Producenci
Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H) Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H)
Producent: Dell
Cena: 885,00 zł (netto: 719,51 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB DP Stacking moduł (YY741) Dell - 10GB DP Stacking moduł (YY741)
Producent: Dell
Cena: 989,00 zł (netto: 804,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10Gb Quad Port PCIe Mezzanine (6YCP8) Dell - 10Gb Quad Port PCIe Mezzanine (6YCP8)
Producent: Dell
Cena: 1 551,00 zł (netto: 1 260,98 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811) Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811)
Producent: Dell
Cena: 302,00 zł (netto: 245,53 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D) Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D)
Producent: Dell
Cena: 302,00 zł (netto: 245,53 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB XFP DOCE10 (MFGR3) Dell - 10GB XFP DOCE10 (MFGR3)
Producent: Dell
Cena: 312,00 zł (netto: 253,66 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GBASE X2 moduły SR (A7610838) Dell - 10GBASE X2 moduły SR (A7610838)
Producent: Dell
Cena: 2 342,00 zł (netto: 1 904,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GbE DF10MXL Force10 MXL (J5W8K) Dell - 10GbE DF10MXL Force10 MXL (J5W8K)
Producent: Dell
Cena: 1 397,00 zł (netto: 1 135,77 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 1100W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (NTCWP) Dell - 1100W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (NTCWP)
Producent: Dell
Cena: 1 447,00 zł (netto: 1 176,42 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 1400W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (PS-2142-2L) Dell - 1400W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (PS-2142-2L)
Producent: Dell
Cena: 1 171,00 zł (netto: 952,03 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 2,5 (CM318) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 2,5 (CM318)
Producent: Dell
Cena: 260,00 zł (netto: 211,38 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (DR238) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (DR238)
Producent: Dell
Cena: 302,00 zł (netto: 245,53 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (M8033) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (M8033)
Producent: Dell
Cena: 312,00 zł (netto: 253,66 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (C722T) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (C722T)
Producent: Dell
Cena: 572,00 zł (netto: 465,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X143K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X143K)
Producent: Dell
Cena: 468,00 zł (netto: 380,49 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X160K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X160K)
Producent: Dell
Cena: 260,00 zł (netto: 211,38 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X829K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X829K)
Producent: Dell
Cena: 416,00 zł (netto: 338,21 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3,5 (FC271) Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3,5 (FC271)
Producent: Dell
Cena: 468,00 zł (netto: 380,49 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl