Producenci
Promocje
Brocade 24/48p PORT-SIDE AIRFLOW - (BR-6510-24-16GR)
Brocade 24/48p PORT-SIDE AIRFLOW - (BR-6510-24-16GR)
40 000,00 zł 31 841,75 zł 32 520,33 zł 25 887,60 zł
szt.
Brocade 48/48p PORT-SIDE AIRFLOW - (BR-6510-48-16GR)
Brocade 48/48p PORT-SIDE AIRFLOW - (BR-6510-48-16GR)
60 000,00 zł 55 752,95 zł 48 780,49 zł 45 327,60 zł
szt.
Cisco WS-C2960S-48LPD-L - (WS-C2960S-48LPD-L)
Cisco WS-C2960S-48LPD-L - (WS-C2960S-48LPD-L)
5 000,00 zł 3 995,00 zł 4 065,04 zł 3 247,97 zł
szt.
Cisco Catalyst 3750X 48 Port Data IP - (WS-C3750X-48T-S)
Cisco Catalyst 3750X 48 Port Data IP - (WS-C3750X-48T-S)
9 000,00 zł 5 992,00 zł 7 317,07 zł 4 871,54 zł
szt.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży kilka tysięcy części komputerowych, serwerowych i sieciowych.

Są to urządzenie fabrycznie nowe, bądź w przypadku starszego sprzętu, niedostępnego już w dystrybucji urządzenia "refubrished", czyli refabrykowane.

Wszystkie oferowane produkty są przetestowane, bezpiecznie zapakowani i posiadają 12 miesięcy gwarancji (o ile w opisie produktu nie zaznaczono inaczej).

Części i podzespoły IT

BlackPhotonics  - (407-BBOU-3RD) BlackPhotonics - (407-BBOU-3RD)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 293,84 zł (netto: 238,89 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
BlackPhotonics 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, - (SFP-1G-850-8) BlackPhotonics 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, - (SFP-1G-850-8)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 367,30 zł (netto: 298,62 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BlackPhotonics 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, - (SFP-1G-850-8) BlackPhotonics 1000BASE_SX, 850nm,VCSEL, MM, - (SFP-1G-850-8)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 157,42 zł (netto: 127,98 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
BlackPhotonics J9151A-3RD - COMPATIBLE - (J9151A-3RD) BlackPhotonics J9151A-3RD - COMPATIBLE - (J9151A-3RD)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 577,19 zł (netto: 469,26 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BlackPhotonics LC/APC_LC/APC MM 2M - (LC-LC MM 2m) BlackPhotonics LC/APC_LC/APC MM 2M - (LC-LC MM 2m)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 104,94 zł (netto: 85,32 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BlackPhotonics LC/APC_LC/APC MM 2M - (LC-LC MM 2m) BlackPhotonics LC/APC_LC/APC MM 2M - (LC-LC MM 2m)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 94,45 zł (netto: 76,79 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BlackPhotonics LC/APC-LC/APC MM 15M - (LC-LC MM 15m) BlackPhotonics LC/APC-LC/APC MM 15M - (LC-LC MM 15m)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 157,42 zł (netto: 127,98 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BlackPhotonics LC/APC-LC/APC MM 15M - (LC-LC MM 15m) BlackPhotonics LC/APC-LC/APC MM 15M - (LC-LC MM 15m)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 262,36 zł (netto: 213,30 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
BlackPhotonics SFP_10/100/1000_T - (SFP-10/100/1000-T) BlackPhotonics SFP_10/100/1000_T - (SFP-10/100/1000-T)
Producent: BlackPhotonics
Cena: 209,89 zł (netto: 170,64 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl