Producenci
Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H) Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H)
Producent: Dell
Cena: 818,00 zł (netto: 665,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB DP Stacking moduł (YY741) Dell - 10GB DP Stacking moduł (YY741)
Producent: Dell
Cena: 922,00 zł (netto: 749,59 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811) Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D) Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB XFP DOCE10 (MFGR3) Dell - 10GB XFP DOCE10 (MFGR3)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GBASE X2 moduły SR (A7610838) Dell - 10GBASE X2 moduły SR (A7610838)
Producent: Dell
Cena: 2 013,00 zł (netto: 1 636,59 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 1100W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (NTCWP) Dell - 1100W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (NTCWP)
Producent: Dell
Cena: 1 233,00 zł (netto: 1 002,44 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 1400W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (PS-2142-2L) Dell - 1400W zasilacz (PSU - Power Supply Unit) (PS-2142-2L)
Producent: Dell
Cena: 1 337,00 zł (netto: 1 086,99 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 2,5 (CM318) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 2,5 (CM318)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (DR238) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (DR238)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (M8033) Dell - 146GB 10K 3Gbps SAS 3,5 (M8033)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (C722T) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (C722T)
Producent: Dell
Cena: 508,00 zł (netto: 413,01 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X143K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X143K)
Producent: Dell
Cena: 404,00 zł (netto: 328,46 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X160K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X160K)
Producent: Dell
Cena: 197,00 zł (netto: 160,16 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X829K) Dell - 146GB 10K 6Gbps SAS 2,5 (X829K)
Producent: Dell
Cena: 363,00 zł (netto: 295,12 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3,5 (GC826) Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3,5 (GC826)
Producent: Dell
Cena: 300,00 zł (netto: 243,90 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3.5'' (YJ434) Dell - 146GB 10K U320 SCSI 3.5'' (YJ434)
Producent: Dell
Cena: 300,00 zł (netto: 243,90 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 146GB 15K 3Gbps SAS 3,5 (GX198) Dell - 146GB 15K 3Gbps SAS 3,5 (GX198)
Producent: Dell
Cena: 155,00 zł (netto: 126,02 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl