Producenci
Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H) Dell - 10GB Base LR/LW 1310nm Transce (H914H)
Producent: Dell
Cena: 818,00 zł (netto: 665,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB DP Stacking moduł (YY741) Dell - 10GB DP Stacking moduł (YY741)
Producent: Dell
Cena: 922,00 zł (netto: 749,59 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811) Dell - 10GB SFP+ Short Range (PLRXPL-SC-S43-811)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D) Dell - 10Gb SFP+ Single Mode Transcei (T307D)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GB XFP DOCE10 (MFGR3) Dell - 10GB XFP DOCE10 (MFGR3)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 10GBASE X2 moduły SR (A7610838) Dell - 10GBASE X2 moduły SR (A7610838)
Producent: Dell
Cena: 2 013,00 zł (netto: 1 636,59 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 16 Port 8/4Gbps FC Pass throug (YHTDH) Dell - 16 Port 8/4Gbps FC Pass throug (YHTDH)
Producent: Dell
Cena: 1 313,00 zł (netto: 1 067,48 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 1Gb 16P Ethernet Pass-Thru Mo (WW060) Dell - 1Gb 16P Ethernet Pass-Thru Mo (WW060)
Producent: Dell
Cena: 818,00 zł (netto: 665,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 3130G Catalyst Blade przełącznik (switch) (JR253) Dell - 3130G Catalyst Blade przełącznik (switch) (JR253)
Producent: Dell
Cena: 1 440,00 zł (netto: 1 170,73 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 4GB 12 Port M4424 Fibre przełącznik (switch) (DR527) Dell - 4GB 12 Port M4424 Fibre przełącznik (switch) (DR527)
Producent: Dell
Cena: 1 129,00 zł (netto: 917,89 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 4GB 12 Port M4424 Fibre przełącznik (switch) (GM571) Dell - 4GB 12 Port M4424 Fibre przełącznik (switch) (GM571)
Producent: Dell
Cena: 1 313,00 zł (netto: 1 067,48 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 4GB 12 Port M4424 Fibre przełącznik (switch) (UN041) Dell - 4GB 12 Port M4424 Fibre przełącznik (switch) (UN041)
Producent: Dell
Cena: 1 235,00 zł (netto: 1 004,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - 8GB SFP+ SW Optical Transceive (6W2YH_Dell) Dell - 8GB SFP+ SW Optical Transceive (6W2YH_Dell)
Producent: Dell
Cena: 1 026,00 zł (netto: 834,15 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - Broadcom 5709 1GB QuadPort NIC (J471J) Dell - Broadcom 5709 1GB QuadPort NIC (J471J)
Producent: Dell
Cena: 818,00 zł (netto: 665,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - Broadcom 5709 1GB QuadPort NIC (R519P) Dell - Broadcom 5709 1GB QuadPort NIC (R519P)
Producent: Dell
Cena: 922,00 zł (netto: 749,59 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - Broadcom 5709C 1GB DualPort NI (G218C) Dell - Broadcom 5709C 1GB DualPort NI (G218C)
Producent: Dell
Cena: 155,00 zł (netto: 126,02 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - Broadcom 5720 Dual Port Gigabi (0FCGN) Dell - Broadcom 5720 Dual Port Gigabi (0FCGN)
Producent: Dell
Cena: 611,00 zł (netto: 496,75 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell - Broadcom 5720 Quad-Port 1GbE (FM487) Dell - Broadcom 5720 Quad-Port 1GbE (FM487)
Producent: Dell
Cena: 259,00 zł (netto: 210,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl