Producenci

BlackPhotonics - 1000BASE-BX-D (TX 1550 RX1310) (SFP-BD-1513-14)

  • nowość
Dostępność: Ostatnia sztuka
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena: 466,00 zł 466.00
Cena netto: 378,86 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BlackPhotonics
Kod produktu: SFP-BD-1513-14 2

Opis

Producent: BlackPhotonics

Model: BlackPhotonics - 1000BASE-BX-D (TX 1550 RX1310) (SFP-BD-1513-14)

Opis EN: 1000BASE-BX-D (TX 1550 RX1310)

Part number: SFP-BD-1513-14

Gwarancja: 12 miesięcy

Dane techniczne:

Product Specific Specs 1000BASE-BX-D (TX 1550 RX1310) BIDI 1550nm DFB, SM, 20km, 14dB

Dodatkowe informacje:

Telefon: +48 12 44 66 780

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl