Producenci

BlackPhotonics - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)

  • nowość
Dostępność: Średnia ilość
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena: 466,00 zł 466.00
Cena netto: 378,86 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BlackPhotonics
Kod produktu: SFP-10G-1310-15 1

Opis

Producent: BlackPhotonics

Model: BlackPhotonics - 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10 (SFP-10G-1310-15)

Opis EN: 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10

Part number: SFP-10G-1310-15

Gwarancja: 12 miesięcy

Dane techniczne:

Show price prefix 1
Product Specific Specs 10GBASE-LR, 1310nm DFB, SM, 10km

Dodatkowe informacje:

Telefon: +48 12 44 66 780

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl