Producenci

Cisco - DS_SFP_FC8G_SW (DS-SFP-FC8G-SW)

Zdjęcie produktu
  • nowość
Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 2-7 dni
Cena: 93,00 zł 93.00
Cena netto: 75,61 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Cisco
Kod produktu: DS-SFP-FC8G-SW 3

Opis

Producent: Cisco

Model: Cisco - DS_SFP_FC8G_SW (DS-SFP-FC8G-SW)

Opis EN: DS_SFP_FC8G_SW

Part number: DS-SFP-FC8G-SW

Gwarancja: 12 miesięcy

Dane techniczne:

Product Specific Specs cisco MDS 9000 Family 2/4/8 -Gbps Fibre Channel -Shortwave ,SFP ,LC (Supported only with 12/4/8 -Gbps FC ports)
Application/Usage Switching Network
Cable Types Multi-mode
Connectivity Media Fiber Channel
Data Transfer Rate 8 Gbps Fibre Channel
Interfaces Ports 1 x Fiber Channel
Interfaces/Ports Details 1 x LC Fiber Channel
Limited Warranty 90
Transceiver Type SFP
Transceiver Model SW

Dodatkowe informacje:

Telefon: +48 12 44 66 780

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl